Αποτελέσματα Εξετάσεων 18ου Μετεκπαιδευτικού Προγράμματος στην ΕΠΙ – Εθνικό Κέντρο Άμεσης Βοήθειας

EKAB

EFHMERIES NOSOKOMEION

Σύνδεση χρήστη

Αποτελέσματα Εξετάσεων 18ου Μετεκπαιδευτικού Προγράμματος στην ΕΠΙ

ΕΠΙΛΕΓΕΝΤΕΣ 18ου ΜΕΤΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙ –ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012-13

Α)ΑΘΗΝΑΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ

1 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4 ΑΝΔΡΟΝΕ ΙΩΑΝΝΑ

5 ΑΡΙΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

6 ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

7 ΔΙΟΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

8 ΔΟΥΚΕΛΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

9 ΔΡΕ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

10 ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11 ΘΕΟΛΟΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

12 ΙΣΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ

13 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

14 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

15 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

16 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΑΝΘΗ

17 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

18 ΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

19 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

20 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

21 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

23 ΛΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

24 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

25 ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

26 ΜΑΡΙΝΟΣ-ΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

27 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

28 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

29 ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

30 ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

32 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

33 ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

34 ΠΑΛΑΥΡΑ ΜΑΡΙΑ

35 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ

31 ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

36 ΠΙΤΤΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

37 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

38 ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΕΝΗ

39 ΠΟΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

40 ΡΟΖΕΝ ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΑΜΜΥ

41 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

42 ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

43 ΣΕΛΙΜΑ ΜΑΡΙΑ

44 ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

45 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

46 ΤΣΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ

47 ΦΙΟΡΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

48 ΦΩΤΟΝΙΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

49 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

50 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ

 

Β)ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ

1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

2 ΑΠΟΥΣΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΛΗ

4 ΒΛΑΪΚΟΣ ΘΩΜΑΣ

5 ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

6 ΓΑΛΗΤΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

8 ΓΚΑΡΑΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

9 ΓΚΙΖΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

10 ΓΟΥΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

11 ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

12 ΖΑΡΖΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ

13 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

14 ΖΩΗ ΒΑΙΑ

15 ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΛΚΜΗΝΗ

16 ΙΒΚΟΒΙΤΣ ΣΝΕΖΑΝΑ

17 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

18 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

19 ΚΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

20 ΚΑΝΤΣΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

21 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

22 ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

23 ΚΑΣΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

24 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

25 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

26 ΚΟΥΖΟΥΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

27 ΛΑΖΟΒΙΤΣ ΖΟΡΙΤΣΑ

28 ΛΕΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

29 ΜΗΤΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

30 ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

31 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

32 ΜΟΥΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

33 ΜΠΟΓΙΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

34 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

35 ΝΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

37 ΠΕΤΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

38 ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

39 ΣΙΔΗΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

40 ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΝΟ

41 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

42 ΤΙΠΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

43 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

44 ΦΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

45 ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

46 ΦΥΛΛΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

47 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

48 ΧΑΝΤΟΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

49 ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ

50 ΧΑΤΖΗΡΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Γ)ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2 ΑΡΣΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

3 ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

4 ΚΑΚΟΥΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

5 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ

6 ΚΟΚΚΙΝΟΒΡΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ

7 ΚΟΝΤΟΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

9 ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

10 ΛΟΥΜΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

12 ΜΑΡΓΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

13 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

15 ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

16 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17 ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΝΙΚΗ

18 ΠΑΣΠΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

19 ΣΦΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

20 ΤΑΒΛΑΔΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ

21 ΤΣΑΡΙΤΣ ΑΝΤΖΕΛΑ

22 ΦΑΝΑΡΙΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

23 ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

24 ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

25 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ

 

 

 

 

Επισκέψεις: 124 | Σήμερα: 1
Bear